Aktualności

Do rozpoczęcia imprezy pozostało42dni 42godziny 42minut

Zmierz się z mistrzem podczas Capital Market Games

15 września 2016

Piątek upłynie nie tylko pod znakiem sportowych zmagań. Na wszystkich uczestników Letnich Igrzysk Rynku Kapitałowego czeka również wyjątkowe spotkanie z Janem Peńsko oraz Pawłem Korzeniowskim.

Na piątkowych zawodach pływackich, poza uczestnikami CMG, pojawi się także Paweł Korzeniowski – najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Dla wszystkich zawodników przeprowadzi trening, jak również popłynie z nimi poza konkurencją.

Ponadto w piątek o godzinie 20:30 w Sali Kino COS odbędzie spotkanie z Pawłem Korzeniowskim oraz Janem Peńsko.

Część I – spotkanie z Pawłem Korzeniowskim:

 • Doświadczenia z Rio
  • Igrzyska olimpijskie – przygotowanie treningowe czy mentalne?
  • Co ważniejsze – ciało czy umysł?
  • Najważniejszy egzamin dla sportowca, czy kolejne doświadczenie w walce o…no właśnie – co jest na końcu kariery sportowca, do czego dąży i co jest miarą sukcesu?
 • Sport amatorski w Polsce – szanse i zagrożenia

 

 Część II – spotkanie ze sportowcami Pawłem Korzeniowskim oraz Janem Peńsko

 • I-Sport jako nowatorskie podejście do sportu amatorskiego – złote zasady w sporcie zawodowym jako najczęściej łamane zasady w sporcie amatorskim
  • Jak najmniejszym nakładem osiągnąć maxiumum pożądanych efektów?
  • Sportowcy nigdy nie przegrywają – albo wygrywają, albo się uczą.
  • Bo w sporcie najważniejsza jest regeneracja.

 

pawel-korzeniowski1Paweł Korzeniowski

Najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Od ponad 13 lat uczestnicy w finale każdej wielkiej imprezy pływackiej. Aktualnie walczy o start na swoich czwartych Igrzyskach Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali mistrzostw Europy. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski. O treningu pływackim wie wszystko dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu podczas zawodowej kariery. Obecnie ekspert i-Sport.

 

 

 

squareJan Peńsko

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu wśród juniorów, seniorów, a obecnie masters. Absolwent warszawskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Specjalista stylu motylkowego. Wychowanek warszawskiej Polonii, w której składzie sztafetowym ustanowił wiele rekordów Polski. Obecnie trener oraz dyrektor sportowy sekcji pływackiej stołecznej Legii. Od pięciu lat współpracuje z amatorami, przygotowując ich do startu w triathlonie oraz zawodach pływackich w kategorii masters. Praca ze sportowcami amatorami nauczyła go dopasowywać profesjonalny trening pływacki do możliwości każdego zawodnika.

 

 Partnerzy strategiczni

Partnerzy dyscyplin

Partnerzy

Partnerzy medialni

Uczestnicy

Organizatorzy

Partnerzy honorowi