O Igrzyskach

Do rozpoczęcia imprezy pozostało42dni 42godziny 42minut

 o igrzyskach

W dniach 23-25 września 2016 r. Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem po raz czwarty gościć będzie osoby związane z rynkiem kapitałowym, które staną do rywalizacji sportowej podczas IV edycji Capital Market Games. CMG to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, które w 2013 r. po raz pierwszy postanowiło sprawdzić, jak inwestorzy radzą sobie poza parkietem giełdowym.

 

Capital Market Games to przede wszystkim:

kilkanaście dyscyplin

kilkuset uczestników

3 dni rywalizacji i zabawy

Rozgrywki sportowe, ceremonie dekoracji zwycięzców, mixzone dla mediów, spotkania panelowe i klasyfikacja medalowa to tylko niektóre z elementów składających się na unikalną atmosferę zawodów, tworzonych na wzór Letnich Igrzysk Olimpijskich. Niezależnie od zmagań na boiskach, basenie czy bieżni, w części wieczornej organizowane będą również spotkania i wywiady z polskimi sportowcami, szkolenia a także prezentacje na temat profesjonalnego treningu i  suplementacji.

„Rywalizacja sportowa, jak giełda, niesie za sobą wielkie emocje. Zamiłowanie do sportu z reguły drzemie w nas od najmłodszych lat jednak w natłoku codziennej pracy, obowiązków, śledzenia trendów i wykresów, często zapominamy o sportowej pasji. Capital Market Games to trzy dni, podczas których ciasne garnitury zamienimy na luźne stroje sportowe – to czas sportowej rywalizacji i zabawy na najwyższym poziomie” – mówi Jarosław Dominiak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Do udziału w Igrzyskach zapraszamy wszystkich uczestników rynku kapitałowego w Polsce, m.in.:

Wydarzenie odbędzie się w Zakopanem na obiektach Centralnego Ośrodku Sportu, który przez lata gościł najlepszych sportowców a uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w sportach drużynowych, jak i konkurencjach indywidualnych.

Weź udział w drugiej edycji Capital Market Games i stwórz razem z nami najbardziej energetyczną imprezę sportową w kraju!

 

Tak było na Capital Market Games w zeszłym roku:

 

Zobacz relację wideo z drugiej edycji Igrzysk:

 

A tak było dwa lata temu:Partnerzy strategiczni

Partnerzy dyscyplin

Partnerzy

Partnerzy medialni

Uczestnicy

Organizatorzy

Partnerzy honorowi